ДЕ ЗУПИНИТЬСЯ УКРАЇНА? ТАЄМНИЦЯ КОРДОНІВ. | Історія України від імені Т.Г. Шевченка

  Рет қаралды 402,949

імені Т.Г. Шевченка

імені Т.Г. Шевченка

Ай бұрын

Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - www.youtube.com/watch?v=zNFUq...
Найтемніша пляма в історії України! - www.youtube.com/watch?v=WOmw9...

Підтримати канал на Патреон: www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA823052990000026000026230147 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: t.me/addstickers/imthsh

Cтаном на кінець лютого 1992 року незалежна Україна мала власний прапор, герб, хоч і малий, та музику гімну. А от слова до цієї музики зуміли погодити аж за одинадцять років, у дві тисячі третьому. В результаті наш гімн має лише один куплет з вірша Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна». Куплет і приспів.
У чому ж справа?
А в тому, що базовий варіант слів містив рядки «Та як станем разом, браття, від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому.». І це могло бути потрактовано як територіальні претензії до Росії. Який там, скажіть, будь ласка, Дон, якщо східний державний кордон України сягає хіба що його правої притоки Сіверського Донця, та й те у середній течії на великому віддаленні від основного річища?
Хоча з іншої сторони, звідки тоді взялися ці слова у нашому гімні? В оригінальному тексті Чубинського, до речі, вони відсутні, а з’являються тільки у версії, розповсюдженій серед січовиків, тобто підрозділів українських січових стрільців у тисяча дев’ятсот двадцятому році. Що ж такого знали ті січовики про наш східний кордон, що уявляли його собі аж на Дону?
Хоча, це не найсміливіша версія розташування наших східних теренів. Бо якщо взяти інший гімн, гімн ОУН, затверджений у тисяча дев’ятсот тридцять другому році, то там завершальні два рядки звучать ще сміливіше: «Соборна Українськая держава Одна й міцна від Сяну по Кавказ».
І тут постає логічне питання: який же насправді є східний кордон нашої держави?

Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

Пікірлер: 1 707
імені Т.Г. Шевченка
імені Т.Г. Шевченка Ай бұрын
ДРУЗІ, ВАЖЛИВО! Через тематику ютуб рідше показуватиме це відео у видачі, тому прохання активніше ділитись ним з друзями у соціальних мережах! Підтримати нас на Патреоні - www.patreon.com/join/imtgsh Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Іван Христюк
Іван Христюк 2 күн бұрын
@UCR-Hj39CFvWi8EWBo1qqcuQ Ще багато простих поляків і громадян ЄС ,які могли собі дозволити їздити в Україну кілька разів на місяць,,поспількуватися з простими українцями і знають про Україну та життя в Україні не з західних ЗМі а з власного досвіду та бачили багато чого на вдасні очі,щиро заздрять нам українцям...
Надія Присяжнюк
Надія Присяжнюк 2 күн бұрын
@Іван Христюк от цього я не знала. Дякую.
Іван Христюк
Іван Христюк 2 күн бұрын
@UCR-Hj39CFvWi8EWBo1qqcuQ І ще десь в середині липня Верховна рада України прийняла законопроект ,який демонструє нашу єдність з поляками і взаємопідтримку на всіх рівнях-відтепер поляки зможуть легально перебувати та працювати в Україн протягом 18 місяців,по спрощеній системі отримати дозвіл на працю,допомогу в оренді житла,допомогу на дітей,податковий ідентифікаційний номер,навчатися в освітніх закладах на рівні з громадянами України,отримувати соціальний захист у разі втрати працездатності,допомогу для осіб з інвалідністю,,медичне обслуговування та ін. відповідно до законодавства України.
Іван Христюк
Іван Христюк 2 күн бұрын
@UCR-Hj39CFvWi8EWBo1qqcuQ Доброго дня.А ви скажіть що на землях від Львова через Перемишель,Ряшів аж за Краків,ще коли ці землі були під Австро-Угорщиною,жили переважно українці, а далі за Краків-Катовіце,Ополе і аж за Вроцлав жили переважно німці.А десь в середині 19 століття частина східних земель Польщі аж до Варшави були під Російською імперією...Так,поляки допомагають українцям які тікають від війни.Але більшість вважає що допомагають даючи рибу а не вудочку(згадайте стару мудру китайську приказку-Якщо хочете насправді допомогти людині то дайте їй вудочку а не рибу,щоб вона могла собі сама наловити риби)Тому дуже багато українців, чиї будинки були знищені ракетами чи бомбами і які тільки хотіли перечекати до закінчення війни(так як обіцяла Польща на початку березня-що нібито всім громадянам України термін легального перебування буде автоматично!!! продовжено на 18 місяців і буде автоматично!!! продовжено далі аж до офіційного закінчення воєнних дій)та навіть не хотіли ніякої фінансової допомоги, змушені після закінчення днів легального перебування(90 днів протягом останніх 180 днів) повертатися назад в Україну так як країни шенгенської зони в такий важкий час не спромоглися приєднати Україну до шенгену а Великобританія навіть не скасувала візи для громадян України.А ті з небагатьох хто все ж таки подав заявку на тимчасовий захист неможуть вільно пересуватися і опинилися як в концтаборі-неможуть вільно їздити в Україну-возити допомогу своїм рідним,друзям,сусідам,відвідувати батьків,жінки не можуть вільно відвідувати своїх чоловіків.....Ще нагадайте що полякам скасували візи в Європу та Великобританію ще в 1990році! а українцям тільки в 2017 а Великобританія ще й досі не наважилася зробити добрий вчинок і ще досі не скасувала візи для громадян України хоча В Ющенко скасував візи для громадян Великобританії ще у 2005році! Уявіть собі де би була Україна а де би була Польща якщо б громадянам України скасували візи ще в 1991 році!
Надія Присяжнюк
Надія Присяжнюк 19 күн бұрын
@Sublime Agens я сьогодні так і зробила. Завжди кажу, що на роботі не розмовляю про історію і політику. А він став і просто говорив далі. Відлякував клієнтів. Йти не хотів. Я взагалі сюди не за грошима приїхала. Я хороший спеціаліст у своїй справі, мене на роботі шанують і поважають. Але такі унікуми не рідкість і мене це розбалансовує. Хоча коли мені знайома сказала, що її зятю (воїну ЗСУ) на Миколаївщині жінка сказала «ви там уже своіх дєтєй сожралі тєпєрь наших єсть прішлі?!» то мене це теж розбалансувало. Все мушу бігти. Гарного вам вечора!
Ангеліна Тимошик
Ангеліна Тимошик Ай бұрын
Завжди любила історію,але так доступно і зрозуміло подаєте тільки Ви. Дякую
#жекаYout#
#жекаYout# Күн бұрын
Згоден
Just Maks
Just Maks Ай бұрын
В котре переконуюсь, на скільки важливо вчити власну історію. Дякую за якісний контент.
Vlada Ivankiv
Vlada Ivankiv Ай бұрын
Дякую Вам велике, Ваша праця цінна та важлива. Все буде Україна, а що саме - обов'язково з часом вирішимо)❤️🇺🇦
Waldemar Galchenko
Waldemar Galchenko Ай бұрын
Слава Україні. Смерть ворогам. Героям Слава. Братам Капрановим здоров'я. 👍🇩🇪💪🕎☝️🇺🇦✊🇮🇱😁🇹🇷❣
Extra0Fedora
Extra0Fedora 27 күн бұрын
@Антон Ванюшин что ты несёшь?
Максим Макаловський
Максим Макаловський Ай бұрын
@Антон Ванюшин а тепер перечитай, що ти написав, і попробуй зрозуміти зміст.(теперь прочитай то, что ты написал и попробуй понять смысл)
Olga Kasianova
Olga Kasianova Ай бұрын
@Антон Ванюшин га? Шо ти мелеш?
Іван Тарасенко
Іван Тарасенко Ай бұрын
Навіки Слава!!! Слава ЗСУ, нашим захисникам. Перемога неодмінно буде за нами
Джеймс Бонд
Джеймс Бонд Ай бұрын
Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Дякую за вашу працю. Підтримую канал 👍👍👍👍 Успіхів у розвитку каналу 👍😊
DeliX
DeliX Ай бұрын
@ああ Героям слава!
ああ
ああ Ай бұрын
@Іван Тарасенко こんにちは! 私は日本人です🇯🇵 ウクライナに栄光あれ🇺🇦
Іван Тарасенко
Іван Тарасенко Ай бұрын
Навіки Слава!!! Слава ЗСУ, нашим захисникам. Перемога неодмінно буде за нами
Костя тамон Дроздов дракон
Костя тамон Дроздов дракон Ай бұрын
Героям слава!
Oksana T
Oksana T Ай бұрын
Дякуємо за вашу роботу! Слава Героям! Тримаємося
Іван Тарасенко
Іван Тарасенко Ай бұрын
Навіки Слава!!! Слава ЗСУ, нашим захисникам. Перемога неодмінно буде за нами
brontosaurus
brontosaurus Ай бұрын
Велика подяка за популярну історію. Брати - наші💙💛 захисники і в полі і в інфомаційній війні!
Svjato Ukraina
Svjato Ukraina Ай бұрын
На відміну від інших я зразу починаю співати з другого куплету! в більшості усі в шоці але далі погоджуються, що твори слід знати повністю а не лише перший куплет )
Юра Самусенко
Юра Самусенко Ай бұрын
Тоді на різних заходах, де на початку(а іноді й у кінці) грають гімн, варто грати його повністю
Олексій Вєтринський
Олексій Вєтринський Ай бұрын
Дякую за чудовий історичний екскурс!
Arey
Arey Ай бұрын
Велика вдячність вам за вашу роботу на інформаційному фронті !
Вячеслав Ко
Вячеслав Ко Ай бұрын
Дякую за роботу, фінал був епічним 😉 Моя думка - ідеально, то, по водорозділам кордони вести, але ж то потрібно тоді приєднати увесь Дон з притоками... та й Дніпро, Прип'ять, Десну з притоками... багацько ще роботи, холєра 🤔
PahaDoma
PahaDoma 6 күн бұрын
@pushthetempo15 во-первых: Где посмотреть? во-вторых: Причём здесь ГДЕ жили "украинцы"? Поворачивать некуда, если эти земли НЕ принадлежали той стране, куда собрались "поворачивать"))
pushthetempo15
pushthetempo15 6 күн бұрын
@PahaDoma Подивись перепис 1920 року, де Українці жили
PahaDoma
PahaDoma 24 күн бұрын
@vera ostryanina чтобы что-то "повернуть", надо чтобы это вам когда-то принадлежало
vera ostryanina
vera ostryanina 28 күн бұрын
@AstroCat Soft хрена не хошь??? До Кавказу треба повернуть нашi історіч ні землі.
Оксамит
Оксамит Ай бұрын
Це логічно і зручно. По Дністру з молдовою, по припяті з Білоруссю, і по Дону з росією ( чи тим, що залишиться)
Kesi Black
Kesi Black Ай бұрын
дуже сподіваюсь, що після нашої перемоги, нам вдасться привести до ладу наших людей з Луганщини, Донеччини та Криму. хай зрадники втікають на росію, поки є час.. дуже сумно бачити, наскільки нашим людям промили мозок за ці всі роки. наші ЗСУ повернуть наші території, які офіційно були визнані в 91 і досить з нас. якщо в інших є бажання приєднатися до України, то хай вони напрягаються і боряться за це. дякую за відео!
Алексей Михайлович
Алексей Михайлович 14 күн бұрын
@Shy Rain твій зеленьский найкращій колоборант, навіть яника переплюнув, жодного держзамовленя на укроборонпром не зробив ні за 2,5 роки до відкритого вторгнення параши, і жодного держзамовленя не зробив за ці 5 місяців війни, тому зрозуміло чого Україна програє цю війну, але народ України проти того щеб колоборант зеленский зливав Україну лаптєнацистам, тому ми ще тримаемось і коли знищемо цю московську орду, тоді і до колоборанта зеленского прйдемо і підвісимо его на гіляку, як ворога народк за зраду батьківщіни, бо колоборант зеленский повинен у загибелі десятків тисяц українців від мочковитских обстрілів! Тому дам тобі москалику пораду - закрий рота і сиди мовчки у своєму новгороді👆
Shy Rain
Shy Rain 18 күн бұрын
@Віктор Струченко на жаль нам не дали б вибрати Чорновола, чому? Все просто ми лише вийшли з ссср,тобто ми буди фактично досі під владою ссср,хоч і тіньовою ,нам би просто не дали ні можливості ,ні шансу вибрати його.
Shy Rain
Shy Rain 18 күн бұрын
@Віктор Струченко скажу як є, кращого зараз не було, порошенко та решта, імбіціли, кажу як є До Зеленського чимало питань, але задавати і вирішувати будемо після знищення московської педарації. Дякую за увагу,гарного дня, удачі!
Віктор Струченко
Віктор Струченко Ай бұрын
@Виталий Кропивной Зеля називав Україну актрисою, що приймає з обох боків, а ти тут мені його за великого патріойота хочешь видати) Вагнергейт, будівництво доріг замість зброї, "какая разніца как називаєца уліца", допуск партії Іспанського підофіла до виборів, купа зрадників саме з його партії у гауляйтерах, вивезені до війни Лєна та його діти але невивезені дівчата з Бучі, Портнов, Буданов, Єрмак, Арестович, Шкарлет, роздача паспортів "харошим руським, що оспівували рашистів у Литві, запрошення рашистки, що працювала на їх головному помийному каналі та товстого хряка, що росказує, що "Адєса - рускій горад" - давай розказуй мені про великих зе-патрійотів на чолі з майбутнім суперменом з плаката)
Natalia Smith
Natalia Smith Ай бұрын
До Дону! Сама назва річок Дунай, Дністер, Дніпро,Дон говорить про те що вони були на території однієї держави. Така моя думка. Дякую вам за працю,хай щастить!
𝐏𝐨𝐬𝐢𝐭𝐢𝐯𝐞
𝐏𝐨𝐬𝐢𝐭𝐢𝐯𝐞 Ай бұрын
Дякую вам за все що робите! Хай вам щастить!
Максим Наровський
Максим Наровський Ай бұрын
Дякую за якісний україномовний контент та цікаву тему відео.
Irina Cuscovsca
Irina Cuscovsca Ай бұрын
Дякую вам за нову сторінку нашої історії! Слава Україні!
MASON
MASON Ай бұрын
​@Kuplinov_fan01 я рыгаю
Данило Шамриленко
Данило Шамриленко Ай бұрын
@Kuplinov_fan01 тебе не звали
Kuplinov_fan01
Kuplinov_fan01 Ай бұрын
@Іван Тарасенко слава России! 🇷🇺
Іван Тарасенко
Іван Тарасенко Ай бұрын
Навіки Слава!!! Слава ЗСУ, нашим захисникам. Перемога неодмінно буде за нами
artsfnaf Fan Art
artsfnaf Fan Art Ай бұрын
Так, саме так виникло місто Слов'яносербськ на Сіверському Дінці. І про запорожських козаків у моєму рідному місті ми знали ще в 90-х 20 сторіччя. Знала та частина населення, хто, звісно, хотів знати справжню історію свого краю.
Клавдія Іванченко
Клавдія Іванченко Ай бұрын
Дуже вчасна інформація, дякую сердечно братам Капрановим! Поширюю! 🤝✋🤝
Илья Жовтопуп
Илья Жовтопуп Ай бұрын
Як рад я був коли побачив відео це бо знаю що не тільки я думаю о поверненні Кубанщини та Ростовщини! Слава Україні 💪🇺🇦🤜🇷🇺🏳️
PahaDoma
PahaDoma 24 күн бұрын
@Илья Жовтопуп а там разве сказано, что эти земли принадлежали ГОСУДАРСТВУ "Украина"? Нет, не сказано. Там лишь сказано, что туда переселили людей с территории ныне принадлежащей СОВРЕМЕННОЙ Украине. Так как можно говорить о "поверненні" Украине того, что ей никогда не принадлежало?
Илья Жовтопуп
Илья Жовтопуп 25 күн бұрын
@PahaDoma Ты видео смотрел,или так пролётом
PahaDoma
PahaDoma 25 күн бұрын
О "поверненні"?? Как можно говорить о "поверненні", если это тебе никогда не принадлежало?
Вадим Артеменко
Вадим Артеменко 28 күн бұрын
Добыть землю для местных агрохолдингов) Рядовому человеку земля светить не будет.
L.U.
L.U. Ай бұрын
@Наталия Матвейчук буферна зона
Назар Задоянчук
Назар Задоянчук Ай бұрын
Люблю ваш канал, продовжуюйте!
Iurii Bebko
Iurii Bebko Ай бұрын
Величезна подяка авторам за працю!!!
Max Max
Max Max Ай бұрын
Добрий день! Дякую за Ваші відео, які виконують надзвичайно важливу роль у просвітницькій діяльності. Чи не варто передбачити можливість спонсорства прямо на ютуб? Кнопка "Спонсорувати" - це дуже зручно.
Еней Х.С.-ВсеШляхВіттяВін Шимків Григорович
Еней Х.С.-ВсеШляхВіттяВін Шимків Григорович Ай бұрын
Підтримую пропозицію Мах Мах Е Х.С.
Анна Добряк
Анна Добряк Ай бұрын
Дякую! Як завжди, цікава тема і неймовірна подача
sacha palmar
sacha palmar Ай бұрын
Дякую за вашу роботу. Цікавить ваша думка, можливо у період 15-17 століть у степах України існувало сильне суспільство, яке сильно замовчують, а офіційно називають, вільні землі. Дякую
Михайло Дуда
Михайло Дуда Ай бұрын
Дякую Вам за працю та цікаві відео. Нам потрібно забрати всі наші землі, жодного метра не залишимо цим нелюдам.
do
do Ай бұрын
Дякую за вашу працю на інформаційному фронті.
assAss1n
assAss1n Ай бұрын
Пречудове відео, дякую за працю на благо України!
Оксана Собенко
Оксана Собенко Ай бұрын
Велика подяка ,Вам,за цікаве і правдиве донесення нам української історії ,а ращистам це ,якраз і м,ягко кажучи і не довподоби ,бо Україна була ,є і завжди буде Слава Україні ,Слава всім добрим людям на всій землі ,Боже збережи нас і Україну .
Людмила Корчак
Людмила Корчак Ай бұрын
Приємно знову Вас бачити та слухати!
Sasha Vah
Sasha Vah Ай бұрын
Дякую за Вашу працю!
Любовь Самойленко
Любовь Самойленко Ай бұрын
Ви СУПЕР лектор! Ваша творчість безцінна для України
Василь Добрянський
Василь Добрянський Ай бұрын
Дякую за працю та контент! Віримо і підтримуємо ЗСУ! Слава Героям України!
Василь Добрянський
Василь Добрянський Ай бұрын
@ああ こんにちは! ご支援いただきありがとうございます!🇺🇦🤝🇯🇵
ああ
ああ Ай бұрын
こんにちは! 私は日本人です🇯🇵 ウクライナに栄光あれ🇺🇦
cloudy
cloudy Ай бұрын
Файна тема😍 Підтримка україномовного історичного контенту🤙🇺🇦
cloudy
cloudy Ай бұрын
@Ahmadjoe No hentai,only russophobia.
Назар Чалик'ян
Назар Чалик'ян Ай бұрын
Цікаво як завжди, щоро дякую за вашу працю
Владислав Лялько
Владислав Лялько Ай бұрын
«…Соборна Українськая держава - Міцна й одна від Сяну по Кавказ…»
PahaDoma
PahaDoma 24 күн бұрын
мечтать не вредно
Галина Галина
Галина Галина Ай бұрын
👍👍👍👍👍🇺🇦💪✌
Алексей Тимченко
Алексей Тимченко Ай бұрын
Дякую вам ,за вашу роботу !
Макс Леонов
Макс Леонов Ай бұрын
Glory to Ukraine
Die Viola
Die Viola Ай бұрын
чудовий контент! але я все ще дуууже прошу, було б чудово робити субтитри англійською та ін. мовами, а також російською.
валерій крупський
валерій крупський Ай бұрын
Дякую ! Кордон повинен проходити від сяну по кавказ ! Слава Україні !!!
PahaDoma
PahaDoma 24 күн бұрын
мечтать не вредно
Віталій Валькевич
Віталій Валькевич Ай бұрын
Дуже важлива робота каналу,а саме в цей час.
feel_ton ?
feel_ton ? Ай бұрын
Дякую. Така велика і важлива робота, що ви провели
Александр Лайтман
Александр Лайтман Ай бұрын
Це має бути історичним відео. Тому що це і є правдива історія України!
Angela Babych
Angela Babych Ай бұрын
Дякую вам за таке цікаве відео! Згодна з вами,що війна йде за історію!
Павел Капелюховский
Павел Капелюховский Ай бұрын
Супер Это же сколько материалов нужно изучить, что бы так четко ясно и конструктивно вложиться в пол часа)
Vadym Kononenko
Vadym Kononenko Ай бұрын
Дякую за проведення важливої роз'яснювальної роботи.
Олександр
Олександр Ай бұрын
Дякуємо за Вашу працю.
Надія Макар
Надія Макар Ай бұрын
Історія у вашому поясненні доступна та зрозуміла
Світлана Котик
Світлана Котик Ай бұрын
Про козаків дуже багато цікавого. Дякую. Історичні процеси мають свої причини. І Ви дуже гарно і доступно це пояснюєте.
Serhii Nevazhlivo
Serhii Nevazhlivo Ай бұрын
Спасибі братам Капрановим, за цікавий і змістовний контент! Лайк!
Roman Man'ko
Roman Man'ko Ай бұрын
Дякую за працю! Слава Україні! Героям Слава!
Іван Тарасенко
Іван Тарасенко Ай бұрын
Навіки Слава!!! Слава ЗСУ, нашим захисникам. Перемога неодмінно буде за нами
Людовик Бурбон
Людовик Бурбон Ай бұрын
Україні Слава!Дякую за цікаве відео.
Kuyemzhy Lyubov
Kuyemzhy Lyubov Ай бұрын
Крокуємо до міліона глядачів,бо ви того варті.Не Пропускати,переглядати,думати і вивчати нашу історію.
Stan Levkovets
Stan Levkovets Ай бұрын
Подяка за вашу працю!
Yulia Melnikova
Yulia Melnikova Ай бұрын
Дякую,що допомагаєте дізнатися про нашу історію та культуру і відео не є нудними лекціями з купою незрозумілої термінології .Слава Україні 💙💛
Sergii Goncharov
Sergii Goncharov Ай бұрын
Дякую за відео та за заповнення білих плям. Слава Україні!
Liliya
Liliya Ай бұрын
Слава Україні! 🇺🇦 Героям Слава! 🇺🇦
Helen Neumann
Helen Neumann 7 күн бұрын
Так и есть...жаль что историю Дона так подробно я могу услышать только от Украинцев. Спасибо вам. Я сама с Ростовской области, до 18 там жила и могу заверить вас, что там не только у большинства местных украинский акцент, я с детства говорила на суржике, как и родные, а те что старшие родичи знают украинский и даже употребляют слова которые в украинском уже устарели. Пели мне украинские народные песни. Кроме того у Войска Донского, был свой язык казачий, отличный от русского и украинского. В некоторых сёлах на нем всё ещё говорят. Так же тесная община Крымских Татар. По папе дед у меня татарин. А дед по маме из казачьего рода, с Кубани. Кубани конечно больше повезло с сохранением культуры. Жаль конечно, что ни кто из атаманов не смог отстоять независимость Дона💙💛❤️ А сейчас там такой винегрет студентов и других приезжих, что сплочённость народа уже сложно заметить. Разве что зимой... когда все центральные улочки на склонах в снегу, во льду...куда не посмотри - кто-то подскользнется, а прохожий его поднимет.... Теперь мне ещё грустнее... Думать об этом на фоне войны... Дякую вам, за вашу справу. Історія України дуже міцна. Україна переможе.🌄 Слава Україні.💙💛
Володимир Жданович
Володимир Жданович Ай бұрын
Велика подяка за вашу роботу! Ми неодмінно переможемо! Слава Україні! P.S. - Від Сяну до Дону!
Dimon
Dimon Ай бұрын
Дякую за Вашу титанічну працю! Бачу Ваше нове відео, відразу вподобайка і комент)
Denis Grushevij
Denis Grushevij Ай бұрын
Вдячний Вам за вашу роботу в історичній площині та інформаційній. Як завжди цікаво.
Max Hadson
Max Hadson Ай бұрын
Дякую за відео! Особливо сподобалися слова за відтворення культури самоповаги і поваги до інших, бо будь-яке суспільство, що базується на таких елементах не можна буде насильно ассимілювати і саме не буде таким займатися.
Serhio Kashpur
Serhio Kashpur Ай бұрын
Як завжди цікаво і пізнавально! Велика дяка
artsfnaf Fan Art
artsfnaf Fan Art Ай бұрын
Підтримувала і буду підтримувати! Так тримати!
Vezun4yk_1
Vezun4yk_1 Ай бұрын
Давно чекаю коли заговорять про східні кордони які були поставлені не правильно і відрізали частину наших земель,а головне людей
Александр Elvis
Александр Elvis Ай бұрын
Дякую вам, брати! Ви супер!
Priority UA
Priority UA Ай бұрын
Дякую за вашу працю! Розвиваймо український інфопростір разом Слава Україні і її захисникам 💙💛
Ірина Зайчук
Ірина Зайчук Ай бұрын
До Кавказу!!!
Kuplinov_fan01
Kuplinov_fan01 Ай бұрын
Слава России! 🇷🇺
Іван Тарасенко
Іван Тарасенко Ай бұрын
Навіки Слава!!! Слава ЗСУ, нашим захисникам. Перемога неодмінно буде за нами
Тарас Околович
Тарас Околович Ай бұрын
Дякую за вашу велику справу ! Слава Україні!!!
Malin Luver
Malin Luver Ай бұрын
Щіро дякуємо! Шануємо свою історію!💙💛
Оксанка Корсакова
Оксанка Корсакова 26 күн бұрын
Дякую Вам за Вашу працю ❤️
Анна Рязанова
Анна Рязанова Ай бұрын
О новеньке відео прилетіло. Цікаво. От чесно історія у вашому викладі це щось особливе, а не сухі дати, які необхідно було зазубрити в школі без особливого розбору причини та наслідків.
Олег Лисецкий
Олег Лисецкий Ай бұрын
дякую за вашу працю
Кирило Олексійович Матьошко
Кирило Олексійович Матьошко Ай бұрын
Спочатку дійдемо до Москви,а потім вже будемо розбиратися з приводу кордонів✊Слава Україні!
Andrew Sulya
Andrew Sulya Ай бұрын
По Кавказ, мусимо допомогти нашим друзям ічкерам!
Олександр Губський
Олександр Губський Ай бұрын
Слава Україні!!! Цікаво, доступно, легко сприймається, дякую. Українці Ви неймовірні люди!!!
Вячеслав Соболев
Вячеслав Соболев Ай бұрын
Дякую за якісний український контент. Все буде Україна!
MASON
MASON Ай бұрын
​@Kuplinov_fan01 слава рабству
Kuplinov_fan01
Kuplinov_fan01 Ай бұрын
Слава России! 🇷🇺
Іван Тарасенко
Іван Тарасенко Ай бұрын
Продовжуємо підтримувати україномовний канал. Слава нашим захисникам.
Jatoj Tschogreblurve
Jatoj Tschogreblurve Ай бұрын
Дякую братам Капрановим за чудову подачу історичних фактів! 👍👏👏👏
Arty_&_Art
Arty_&_Art Ай бұрын
Дякую, як завжди,за цікавий,пізнавальний,а головне, важливий контент,обов'язково ставимо лайк!👍🇺🇦
Serhii Ivanov
Serhii Ivanov 29 күн бұрын
Дякую за вашу роботу❤️‍🔥
Ларіса Пасічник
Ларіса Пасічник Ай бұрын
Дякую за вашу роботу 🇺🇦❤️
Як Русь стала Україною / Історія Русі / Історія України
21:14
She mixed up the croissants 🥐😬🤣 #shorts #khamitovy #martaandrustam
0:33
Wapas Rakh Isse 😡😡 - Part 3 | RS 1313 SHORTS #Shorts
0:45
RS 1313 SHORTS
Рет қаралды 35 МЛН
Три Богатирі і Московські Побрехеньки
21:03
імені Т.Г. Шевченка
Рет қаралды 872 М.
Найтемніша пляма в історії України!
22:54
імені Т.Г. Шевченка
Рет қаралды 1 МЛН
Мазепа та Петро. Історія ЗРАДИ
35:12
імені Т.Г. Шевченка
Рет қаралды 769 М.
She mixed up the croissants 🥐😬🤣 #shorts #khamitovy #martaandrustam
0:33